Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Blaszki pomocnicze - Brązowe - OtoSiatka.pl

  Blaszki pomocnicze – antracyt , brązowe , czarne , zielone

  2,00  (1,63  netto)

  Blaszki – element pomocniczy Kolor: antracyt , brązowy , czarny , zielony Powyższy produkt pasuje wyłącznie na obejmy okrągłe o średnicy 42mm. Cena za 1 komplet W skład kompletu wchodzą :   2 blaszki , śruba , podkładka , nakrętka U W A G A !     Tania przesyłka – 1 paczka max 5000 szt.

 • Blaszki pomocnicze - Ocynkowane - OtoSiatka.pl

  Blaszki pomocnicze – ocynkowane

  2,00  (1,63  netto)

  Blaszki – element pomocniczy – ocynkowane Powyższy produkt pasuje wyłącznie na obejmy okrągłe o średnicy 42mm. Cena za 1 komplet  W skład kompletu wchodzą :   2 blaszki , śruba , podkładka , nakrętka U W A G A !     Tania przesyłka – 1 paczka max 5000 szt.

Akcesoria do siatek ogrodzeniowych – blaszki pomocnicze

Akcesoria do siatek ogrodzeniowych, to tak naprawdę nieodzowny zbiór elementów, przydatnych podczas montażu siatek ogrodzeniowych. Strona OtoSiatka.pl w swojej ofercie posiada zarówno pręty sprężynujące, przelotki do drutu, obejmy montażowe, jak i również blaszki pomocnicze. Akcesoria do siatek ogrodzeniowych mogą być dobrane do indywidualnych preferencji naszych Klientów, jeśli chodzi o rozmiar, jak i również kolor. Jednym z takich akcesoriów, są blaszki pomocnicze. Dzięki nim można łatwo utworzyć dodatkowy uchwyt na obejmie montażowej. Opisywany zabieg umożliwia zamontowanie w jednej linii ogrodzenia, dwóch napinaczy lub dwóch nasadek podporowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria, wykonane ze stali ocynkowanej. Dodatkowo, oferowane przez nas pomocnicze blaszki są malowane proszkowo, dzięki czemu mogą Państwo zamówić produkt, zgodny z kolorem słupków, jak i również ogrodzenia. Dostępne kolory to antracyt, brąz, czarny oraz zielony. Sprzedawane przez nas akcesoria do siatek ogrodzeniowych to zawsze najwyższa jakość w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.