Podążając z trendami nowego wzornictwa do oferty wprowadziliśmy ogrodzenie palisadowe typu WALL. Atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo sprawia że ogrodzenia te często zdobią posesje nowoczesnych budynków. Jego zaletą jest prosta stylistyka która idealnie komponuje się z każdym krajobrazem. Dodatkową zaletą którą często podkreślają Klienci to gwarancja prywatności dzięki małym prześwitom między profilami.

Nasze palisady dzielimy na dwa rodzaje:
skręcane
spawane

Skręcane:

Kiedy potrzebujemy palisadę do 2m lub krótszą to wersja skręcana będzie idealnym wyborem. W standardzie oferujemy szerokości:
1 m
1,5 m
2 m

Dodatkowo przy nieszablonowym wymiarze palisady np. 120cm możemy zakupić palisadę na 1,5m i skrócić sztachety we własnym zakresie szlifierką kątową o 30cm uzyskując pożądany wymiar.

Do wyboru mamy kilka wysokości::
100 cm
120 cm
150 cm
170 cm
200 cm

Oprócz wysokości wybieramy szerokość profilu (tzw. “sztachety”):
60 mm
80 mm
100 mm

Dzięki szerokiej gamie wymiarów palisad, możemy idealnie dopasować się do Państwa potrzeb. Wysyłka takiego typu ogrodzenia jest bardzo tania, nawet w małych ilościach. Ogrodzenie jest wysyłane w częściach w związku z tym możemy je nadać zwykłymi paczkami.

Montaż jest bardzo prosty wystarczy ceownik przykręcić do słupka lub murka. Następnie wsuwamy sztachetę dolną i ją przykręcamy dołączonymi śrubami w zestawie. Ustalamy jaki ma być odstęp między sztachetami i kolejno od dołu montujemy pozostałe sztachety.

Spawane:

Przęsło palisadowe spawane jest zbudowane z poziomych sztachet wykonanych z profili stalowych oraz ramki zespawanej z kształtownika stalowego  40 mm / 40 mm. Wszystko wykonane z najwyższą starannością. Rama posiada otwory cięte laserowo idealnie pod wymiar sztachet które są wpuszczane a następnie spawane. Dzięki temu uzyskujemy doskonałe dopasowanie. Standardowa szerokość spawanych przęseł to 2,5 m.

Do wyboru mamy kilka wysokości palisady:
100 cm
125 cm
150 cm
175 cm
200 cm

Oraz różne wysokości profilu:
60 mm
80 mm
100 mm
140 mm
200 mm

Tego typu panele wysyłamy wyłącznie paletami. Montaż jest bardzo prosty. Mocowanie do słupków odbywa się za pomocą uchwytów typu T.

Wszystkie panele oczywiście są wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo co gwarantuje nam spokój na wiele lat. Dzięki bogatej palecie kolorów możemy wybrać:
antracyt
brązowy
czarny
szary
zielony

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt - OtoSiatka.pl

Szukasz kompletnego ogrodzenia?

Skontaktuj się z nami, chętnie skompletujemy całe ogrodzenie
wraz z odpowiednią ilością akcesoriów oraz przygotujemy darmową wycenę.
Aby skorzystać z naszej oferty zadzwoń pod numer 798 821 813 lub napisz e-mail: biuro@otosiatka.pl.
Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju a płatności możesz dokonać u kuriera.